Номер артикулу
90041521
EANЕд. вимірюванняEach
Загальна довжина285 mm
Ширина46 mm
Діаметр дроту7 mm
Кількість опор1
Внутрішній діаметр пружин45 mm
ТипЗ котушкою
Підходить для вих. номери9004.15.21
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр пружин | 45 mm |
| Діаметр дроту | 7 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Кількість опор | 1 |
| Номер артикула | 90041521 |
| Загальна довжина | 285 mm |
| Підходить для вих. номери | 9004.15.21 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Тип | З котушкою |
| Ширина | 46 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


