Номер артикулу
27011202N
EAN8716106170876Ед. вимірюванняEach
Детальний описПлуги Rabe - Реверсивний наральник
Товщина12 mm
Ширина60 mm
Відстань між отворами45 mm
Діаметр отворів13 mm
Кількість монтажних отворів2
Довжина300 mm
Монтажна сторонавліво
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Підходить для корпусуMP293L
Необхідну кількість болтів2
Підходить для вих. номери2701.12.02
Кількість в упаковці1 pcs
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106170876 |
| Діаметр отворів | 13 mm |
| Довжина | 300 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Кількість в упаковці | 1 pcs |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Необхідну кількість болтів | 2 |
| Номер артикула | 27011202N |
| Детальний опис | Плуги Rabe - Реверсивний наральник |
| Підходить для вих. номери | 2701.12.02 |
| Підходить для корпусу | MP293L |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Відстань між отворами | 45 mm |
| Товщина | 12 mm |
| Ширина | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

