Номер артикулу
KE1302C2
EAN8719607095327Ед. вимірюванняEach
Напрямок обертанняправа
Довжина280 mm
Ширина80 mm
Товщина15 mm
Кількість отворів2
Відстань між отворами40 mm
Карбідна пластинаТак
Кількість карбідних пластин2
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Підходить для вих. номери84091202
вліво / вправоПравий
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719607095327 |
| Довжина | 280 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Карбідна пластина | Так |
| Количество карбидных пластин | 2 |
| Кількість отворів | 2 |
| Направление вращения | права |
| Номер артикула | KE1302C2 |
| Підходить для вих. номери | 84091202 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Відстань між отворами | 40 mm |
| Товщина | 15 mm |
| Ширина | 80 mm |
| вліво / вправо | правий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

