Номер артикулу
KE1304
EAN8716106166855Ед. вимірюванняEach
Напрямок обертанняправа
Довжина315 mm
Висота100 mm
Ширина100 mm
Товщина15 mm
Кількість отворів2
Діаметр отворів17 mm
Відстань між отворами65 mm
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
вліво / вправоправа
ОригіналNo
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106166855 |
| Высота | 100 mm |
| Діаметр отворів | 17 mm |
| Довжина | 315 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Кількість отворів | 2 |
| Направление вращения | права |
| Номер артикула | KE1304 |
| Оригінал | Ні. |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Відстань між отворами | 65 mm |
| Товщина | 15 mm |
| Ширина | 100 mm |
| вліво / вправо | права |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


