Номер артикулу
AB130001
EANЕд. вимірюванняEach
Отвір, діаметр Ø13x60 mm
Розміри отвору60 x 13 мм
Розміри отворів60 x 13 мм
Довжина170 mm
ОригіналNo
Підходить для вих. номери8405.00.27
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Товщина4 mm
Вага300 g
Ширина80 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 300 g |
| Довжина | 170 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Номер артикула | AB130001 |
| Оригінал | Ні. |
| Отвір, діаметр Ø | 13x60 mm |
| Підходить для вих. номери | 8405.00.27 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Розміри отворів | 60 x 13 мм |
| Розміри отвору | 60 x 13 мм |
| Товщина | 4 mm |
| Ширина | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


