Номер артикулу
AB130003
EANЕд. вимірюванняEach
Отвір, діаметр Ø60 x 13 мм
Розміри отвору60 x 13 мм
Розміри отворів60 x 13 мм
Довжина170 mm
№ оригінальний8406.25.01
Підходить для вих. номери8406.25.01
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Товщина4 mm
Вага170 g
Ширина50 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 170 g |
| Довжина | 170 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Номер артикула | AB130003 |
| Отвір, діаметр Ø | 60 x 13 мм |
| Підходить для вих. номери | 8406.25.01 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Розміри отворів | 60 x 13 мм |
| Розміри отвору | 60 x 13 мм |
| Товщина | 4 mm |
| Ширина | 50 mm |
| № оригінальний | 8406.25.01 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


