Номер артикулу
27510502LKR
EAN8719593346953Ед. вимірюванняEach
Детальний описПлуги Rabe - Груди відвалу
Ширина180 mm
Відстань між отворами245 mm
Загальна довжина340 mm
Монтажна сторонавліво
Підходить для корпусуVRP-350 W L
Необхідну кількість болтів2
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719593346953 |
| Ед. измерения | Each |
| Монтажна сторона | вліво |
| Необхідну кількість болтів | 2 |
| Номер артикула | 27510502LKR |
| Загальна довжина | 340 mm |
| Детальний опис | Плуги Rabe - Груди відвалу |
| Підходить для корпусу | VRP-350 W L |
| Відстань між отворами | 245 mm |
| Ширина | 180 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

