Номер артикулу
27002202N
EAN5700038752937Ед. вимірюванняEach
Детальний описПлуги Rabe - Груди відвалу
Ширина160 mm
Відстань між отворами- 95 mm
- 160 mm
340 mm
Підходить для корпусуVRP-342 R
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 5700038752937 |
| Ед. измерения | Each |
| Номер артикула | 27002202N |
| Загальна довжина | 340 mm |
| Детальний опис | Плуги Rabe - Груди відвалу |
| Підходить для корпусу | VRP-342 R |
| Відстань між отворами | 95 mm 160 mm |
| Ширина | 160 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


