Номер артикулу
27010702N
EAN8719493250022Ед. вимірюванняEach
Детальний описПлуги Rabe - Груди відвалу
Ширина165 mm
Відстань між отворами- 55 mm
- 195 mm
320 mm
Підходить для корпусуVRP-292 O
Необхідну кількість болтів3
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493250022 |
| Ед. измерения | Each |
| Необхідну кількість болтів | 3 |
| Номер артикула | 27010702N |
| Загальна довжина | 320 mm |
| Детальний опис | Плуги Rabe - Груди відвалу |
| Підходить для корпусу | VRP-292 O |
| Відстань між отворами | 55 mm 195 mm |
| Ширина | 165 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

