Номер артикулу
27070402CN
EAN8716106932504Ед. вимірюванняEach
Детальний описПлуги Rabe - Культиватор без наральника
Відстань між отворами- 45 mm
- 70 mm
- 145 mm
455 mm
Загальна довжина630 mm
Монтажна сторонавліво
Кількість монтажних отворів3
Висота200 mm
Товщина16 mm
Підходить для вих. номериSSP294
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106932504 |
| Высота | 200 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 27070402CN |
| Загальна довжина | 630 mm |
| Детальний опис | Плуги Rabe - Культиватор без наральника |
| Підходить для вих. номери | SSP294 |
| Відстань між отворами | 45 mm 70 mm 145 mm |
| Товщина | 16 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

