Номер артикулу
27080702N
EAN8716106168996Ед. вимірюванняEach
Детальний описПлуги Rabe - Польова дошка коротка
Загальна довжина275 mm
Ширина80 mm
Відстань між отворами130 mm
Підходить для корпусуVP202O
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106168996 |
| Ед. измерения | Each |
| Номер артикула | 27080702N |
| Загальна довжина | 275 mm |
| Детальний опис | Плуги Rabe - Польова дошка коротка |
| Підходить для корпусу | VP202O |
| Відстань між отворами | 130 mm |
| Ширина | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


