Номер артикулу
27082702CN
EAN8716106932481Ед. вимірюванняEach
Детальний описПлуги Rabe - Культиватор без наральника
Відстань між отворами- 45 mm
- 105 mm
- 55 mm
340 mm
Загальна довжина560 mm
Монтажна сторонавліво
Кількість монтажних отворів3
Висота140 mm
Товщина14 mm
Підходить для вих. номериSSP332
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106932481 |
| Высота | 140 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 27082702CN |
| Загальна довжина | 560 mm |
| Детальний опис | Плуги Rabe - Культиватор без наральника |
| Підходить для вих. номери | SSP332 |
| Відстань між отворами | 45 mm 105 mm 55 mm |
| Товщина | 14 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

