Номер артикулу
27510205KR
EAN- 8719493253160
- 8719607017909
Each
Детальний описПлуги Rabe - Долота
Відстань між отворами86 mm
Підходить для корпусуYP350W
Ширина110 mm
Довжина200 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493253160 8719607017909 |
| Довжина | 200 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Номер артикула | 27510205KR |
| Детальний опис | Плуги Rabe - Долота |
| Підходить для корпусу | YP350W |
| Відстань між отворами | 86 mm |
| Ширина | 110 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

