Номер артикулу
27510501N
EAN5700038752944Ед. вимірюванняEach
Детальний описПлуги Rabe - Груди відвалу
Ширина180 mm
Відстань між отворами245 mm
Загальна довжина340 mm
Підходить для корпусуVRP-350 W
Необхідну кількість болтів2
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 5700038752944 |
| Ед. измерения | Each |
| Необхідну кількість болтів | 2 |
| Номер артикула | 27510501N |
| Загальна довжина | 340 mm |
| Детальний опис | Плуги Rabe - Груди відвалу |
| Підходить для корпусу | VRP-350 W |
| Відстань між отворами | 245 mm |
| Ширина | 180 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


