Номер артикулу
27530402N
EAN5700038752975Ед. вимірюванняEach
Детальний описПлуги Rabe - Груди відвалу
Ширина175 mm
Відстань між отворами230 mm
Загальна довжина340 mm
Підходить для корпусуVRP-300 O L
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 5700038752975 |
| Ед. измерения | Each |
| Номер артикула | 27530402N |
| Загальна довжина | 340 mm |
| Детальний опис | Плуги Rabe - Груди відвалу |
| Підходить для корпусу | VRP-300 O L |
| Відстань між отворами | 230 mm |
| Ширина | 175 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


