Номер артикулу
72090102N
EAN8719493010640Ед. вимірюванняEach
Категорія продуктуДиск сошника
Зовнішній діаметр500 mm
Товщина5 mm
Підходить для вих. номери72090102
ТипПлоский зубчастий
Плоский центрТак
Форма центрального кріпильного отворуКруглий
Діаметр центрального кріпильного отвору65 mm
Кількість кріпильних отворів6
Діаметр кола центрів кріпильних отворів87 mm
Діаметр кріпильних отворів8.5 mm
Кількість канавок14
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Підходить для моделі машини/автомобіляDisc coulter "DOK"
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493010640 |
| Діаметр кріпильних отворів | 8.5 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 87 mm |
| Діаметр центрального кріпильного отвору | 65 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Категорія продукту | Диск сошника |
| Кількість канавок | 14 |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Зовнішній діаметр | 500 mm |
| Номер артикула | 72090102N |
| Плоский центр | Так |
| Підходить для вих. номери | 72090102 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Disc coulter "DOK" |
| Тип | Плоский зубчастий |
| Товщина | 5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

