Номер артикулу
90041523KR
EAN8716106424368Ед. вимірюванняEach
Загальна довжина385 mm
Ширина46 mm
Діаметр дроту7 mm
Внутрішній діаметр пружин45 mm
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106424368 |
| Внутрішній діаметр пружин | 45 mm |
| Діаметр дроту | 7 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Номер артикула | 90041523KR |
| Загальна довжина | 385 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Ширина | 46 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

