Номер артикулу
90063950KR
EAN8716106424337Ед. вимірюванняEach
Загальна довжина440 mm
Ширина300 mm
Діаметр дроту8 mm
Кількість опор2
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106424337 |
| Діаметр дроту | 8 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Кількість опор | 2 |
| Номер артикула | 90063950KR |
| Загальна довжина | 440 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Ширина | 300 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

