Номер артикулу
KE1301
EAN8716106167067Ед. вимірюванняEach
Напрямок обертаннявліво
Довжина280 mm
Висота100 mm
Ширина80 mm
Товщина15 mm
Кількість отворів2
Діаметр отворів15 mm
Відстань між отворами40 mm
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Підходить для вих. номери8409.12.02
вліво / вправоліва
ОригіналNo
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106167067 |
| Высота | 100 mm |
| Діаметр отворів | 15 mm |
| Довжина | 280 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Кількість отворів | 2 |
| Направление вращения | вліво |
| Номер артикула | KE1301 |
| Оригінал | Ні. |
| Підходить для вих. номери | 8409.12.02 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Відстань між отворами | 40 mm |
| Товщина | 15 mm |
| Ширина | 80 mm |
| вліво / вправо | ліва |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


