Номер артикулу
KE1314
EAN8719493813791Ед. вимірюванняEach
Напрямок обертанняправа
Довжина320 mm
Висота100 mm
Ширина100 mm
Товщина18 mm
Кількість отворів2
Діаметр отворів17 mm
Відстань між отворами65 mm
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493813791 |
| Высота | 100 mm |
| Діаметр отворів | 17 mm |
| Довжина | 320 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Кількість отворів | 2 |
| Направление вращения | права |
| Номер артикула | KE1314 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Відстань між отворами | 65 mm |
| Товщина | 18 mm |
| Ширина | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


