Номер артикулу
KE1315
EAN8716106306220Ед. вимірюванняEach
Напрямок обертаннявліво
Довжина303 mm
Висота110 mm
Ширина100 mm
Товщина16 mm
Кількість отворів1
Діаметр отворів30.5 mm
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106306220 |
| Высота | 110 mm |
| Діаметр отворів | 30.5 mm |
| Довжина | 303 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Кількість отворів | 1 |
| Направление вращения | вліво |
| Номер артикула | KE1315 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Товщина | 16 mm |
| Ширина | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

