Номер артикулу
RLQ291KR
EAN8719493923971Ед. вимірюванняEach
Отвір, діаметр Ø13 x 60 mm
Довжина180 mm
№ оригінальний8405.00.27
Підходить для вих. номери8405.00.27
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Товщина10 mm
Ширина80 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493923971 |
| Довжина | 180 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Номер артикула | RLQ291KR |
| Отвір, діаметр Ø | 13 x 60 mm |
| Підходить для вих. номери | 8405.00.27 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 80 mm |
| № оригінальний | 8405.00.27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


