Номер артикулу
5073MP293L
EANЕд. вимірюванняEach
Товщина12 mm
Ширина60 mm
Відстань між отворами45 mm
Кількість монтажних отворів3
Довжина330 mm
Монтажна сторонавліво
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Підходить для корпусу- BP321PS
- BP322PS
- BP323PS
2
Підходить для вих. номериMP293L
вліво / вправоліва
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина | 330 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Необхідну кількість болтів | 2 |
| Номер артикула | 5073MP293L |
| Підходить для вих. номери | MP293L |
| Підходить для корпусу | BP321PS BP322PS BP323PS |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Відстань між отворами | 45 mm |
| Товщина | 12 mm |
| Ширина | 60 mm |
| вліво / вправо | ліва |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



