Номер артикулу
5073MP350L
EANЕд. вимірюванняEach
Товщина12 mm
Ширина60 mm
Кількість монтажних отворів3
Довжина250 mm
Монтажна сторонавліво
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Підходить для корпусуBP350WS
Необхідну кількість болтів2
Підходить для вих. номериMP350L
вліво / вправоЛіва
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина | 250 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Необхідну кількість болтів | 2 |
| Номер артикула | 5073MP350L |
| Підходить для вих. номери | MP350L |
| Підходить для корпусу | BP350WS |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Товщина | 12 mm |
| Ширина | 60 mm |
| вліво / вправо | ліва |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


