Номер артикулу
5073VRP342R
EANЕд. вимірюванняEach
Ширина345 mm
Відстань між отворами- 98 mm
- 164 mm
3
Загальна довжина160 mm
Монтажна сторонаправа
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Підходить для вих. номери27002201
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ед. измерения | Each |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 5073VRP342R |
| Загальна довжина | 160 mm |
| Підходить для вих. номери | 27002201 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Відстань між отворами | 98 mm 164 mm |
| Ширина | 345 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


