Номер артикулу
5085801102
EANЕд. вимірюванняEach
Товщина13 mm
Ширина65 mm
Відстань між отворами50 mm
Кількість монтажних отворів2
Довжина300 mm
Монтажна сторонавліво
ДвостороннійТак
Підходить для марки машини/автомобіля- Rabe
- Vogel & Noot
- UN400
- WY400
- N
2
Підходить для вих. номери182477
вліво / вправоЛіва
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOGEL&NOOT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двосторонній | Так |
| Довжина | 300 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Необхідну кількість болтів | 2 |
| Номер артикула | 5085801102 |
| Підходить для вих. номери | 182477 |
| Підходить для корпусу | UN400 WY400 N |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe Vogel & Noot |
| Відстань між отворами | 50 mm |
| Товщина | 13 mm |
| Ширина | 65 mm |
| вліво / вправо | ліва |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



