Номер артикулу
27004112N
EANЕд. вимірюванняEach
Кількість25
Детальний описПлуги Rabe - Болти з конічною голівкою
Тип вимірюваньМетричний
Діаметр різьбиM12
Діаметр рифленою частини8.5 mm
Довжина30 mm
Довжина різьби30 mm
Форма головкиПлоский
Розмір гайкового ключа- 10 mm
- 19 mm
18.5 mm
Head width (flat side)14 mm
Head sink angle10 °
Якість12.9
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Head sink angle | 10 ° |
| Head width (flat side) | 14 mm |
| Внешний диаметр головки | 18.5 mm |
| Діаметр різьби | M12 |
| Диаметр рифленой части | 8.5 mm |
| Довжина | 30 mm |
| Длина резьбы | 30 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Якість | 12.9 |
| Количество | 25 |
| Номер артикула | 27004112N |
| Детальний опис | Плуги Rabe - Болти з конічною голівкою |
| Розмір гайкового ключа | 10 mm 19 mm |
| Тип вимірювань | Метричний |
| Форма головки | Плоский |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


