Номер артикулу
KE0746
EANЕд. вимірюванняEach
Напрямок обертанняправа
Довжина320 mm
Висота94 mm
Ширина100 mm
Товщина16 mm
Кількість отворів1
Підходить для марки машини/автомобіляRabe
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 94 mm |
| Довжина | 320 mm |
| Ед. измерения | Each |
| Кількість отворів | 1 |
| Направление вращения | права |
| Номер артикула | KE0746 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Rabe |
| Товщина | 16 mm |
| Ширина | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

