Номер артикула
1126500030
EANЕд. вимірюванняу кожному
Ширина295 mm
Відстань між отворами210 mm
Кількість монтажних отворів2
Загальна довжина190 mm
Монтанаправая
Підходить для корпусуU 85
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 1126500030 |
| Загальна довжина | 190 mm |
| Підходить для корпусу | U 85 |
| Відстань між отворами | 210 mm |
| Ширина | 295 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


