Номер артикула
1126600030
EANЕд. вимірюванняу кожному
Ширина295 mm
Відстань між отворами210 mm
Кількість монтажних отворів2
Загальна довжина190 mm
Монтанавлево
Підходить для корпусуPO 330
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 1126600030 |
| Загальна довжина | 190 mm |
| Підходить для корпусу | PO 330 |
| Відстань між отворами | 210 mm |
| Ширина | 295 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




