Номер артикула
1126700020
EANЕд. вимірюванняу кожному
Символ виробникаU 212
Висота120 mm
Довжина200 mm
Кількість монтажних отворів4
No кот. гвинта5000-124512K
СторонаПравая
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 120 mm |
| Довжина | 200 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 4 |
| Номер артикула | 1126700020 |
| Символ виробника | U 212 |
| Сторона | правая |
| No кот. гвинта | 5000-124512K |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



