Номер артикула
1127210030
EANЕд. вимірюванняу кожному
Символ виробникаPO 642
Висота120 mm
Довжина160 mm
Кількість монтажних отворів2
No кот. гвинта5000-123512K, 5000-124512K
СторонаПравая
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 120 mm |
| Довжина | 160 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Номер артикула | 1127210030 |
| Символ виробника | PO 642 |
| Сторона | правая |
| No кот. гвинта | 5000-123512K, 5000-124512K |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



