Номер артикула
1731001000
EANЕд. вимірюванняу кожному
Ширина45 mm
Товщина10 mm
Кількість монтажних отворів1
Діаметр монтажних отворів10 mm
Загальна висота580 mm
Висота до рами430 mm
Діаметр монтажного отвору13 mm
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Підходить для моделі машини/автомобіляUnia: Max, Viking L, Fenix, Fenix S, Ceres XL, Atlas II
Номер деталі виробника1731/00-100/0
НаконечникДа
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до рами | 430 mm |
| Діаметр монтажного отвору | 13 mm |
| Діаметр монтажних отворів | 10 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 1731001000 |
| Номер деталі виробника | 1731/00-100/0 |
| Загальна висота | 580 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Unia: Max, Viking L, Fenix, Fenix S, Ceres XL, Atlas II |
| Наконечник | Да |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 45 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


