Номер артикула
1150512000
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 82 mm
- 82 mm
415 mm
Загальна довжина630 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Діаметр отворів12 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Підходить для корпусу- Ibis M
- Ibis L
- Ibis XM
- Vis XM
- Tur L
Unia: PO/01322 MX
No кот. гвинта1232C2FP025
No кот. гвинта1232C2FP025
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр отворів | 12 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 1150512000 |
| Номер деталі виробника | Unia: PO/01322 MX |
| Загальна довжина | 630 mm |
| Підходить для корпусу | Ibis M Ibis L Ibis XM Vis XM Tur L |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 82 mm 82 mm |
| No кот. гвинта | 1232C2FP025 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


