Номер артикула
52402411260010
EANЕд. вимірюванняу кожному
Наручний діаметр460 mm
Товщина4 mm
Номер деталі виробникаUnia: 2411/26-001/0
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів5
Діаметр кола твердих отворів105 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 105 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Зовнішній діаметр | 460 mm |
| Номер артикула | 52402411260010 |
| Номер деталі виробника | Unia: 2411/26-001/0 |
| Товщина | 4 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


