Номер артикула
1023021000N
EAN8716106859399Ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 113 mm
- 113 mm
380 mm
Загальна довжина509 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Діаметр отворів12 mm
Висота86 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробникаUnia: PR047, 1023/02-00-100/1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8716106859399 |
| Высота | 86 mm |
| Діаметр отворів | 12 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 1023021000N |
| Номер деталі виробника | Unia: PR047, 1023/02-00-100/1 |
| Загальна довжина | 509 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 113 mm 113 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
