Номер артикула
1150712010
EANЕд. вимірюванняу кожному
Ширина70 mm
Відстань між отворами45 mm
Кількість монтажних отворів3
Довжина300 mm
Монтанаправая
ДвустороннийДа
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двосторонній | Так |
| Довжина | 300 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 1150712010 |
| Відстань між отворами | 45 mm |
| Ширина | 70 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


