Номер артикула
1024024000N
EAN8716106859382ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 113 mm
- 113 mm
450 mm
Загальна довжина590 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Висота149 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробникаUnia: PR 048, 1024/02-00-400/1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8716106859382 |
| Высота | 149 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 1024024000N |
| Номер деталі виробника | Unia: PR 048, 1024/02-00-400/1 |
| Загальна довжина | 590 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 113 mm 113 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


