Номер артикула
1067270000N
EAN8716106859405ед. вимірюванняу кожному
Товщина12 mm
Ширина68 mm
Відстань між отворами45 mm
Кількість монтажних отворів3
Монтанаправая
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Підходить для корпусуC
Номер деталі виробника270000
ліворуч / праворучP
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106859405 |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 1067270000N |
| Номер деталі виробника | 270000 |
| Підходить для корпусу | C |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 45 mm |
| Товщина | 12 mm |
| Ширина | 68 mm |
| вліво / вправо | P |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


