Номер артикула
1067280000KR
EAN871610672189ед. вимірюванняу кожному
Товщина12 mm
Ширина65 mm
Відстань між отворами- 45 mm
- 45 mm
14 mm
Кількість монтажних отворів2
Довжина235 mm
Монтанавлево
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Підходить для корпусуC
Похнічна обробкаРозфарбований
Маса1.7 kg
Необхідна кількість болтів2
Номер деталі виробника1067280000
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 871610672189 |
| Діаметр отворів | 14 mm |
| Довжина | 235 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Маса | 1.7 kg |
| Монтажна сторона | вліво |
| Необхідну кількість болтів | 2 |
| Номер артикула | 1067280000KR |
| Номер деталі виробника | 1067280000 |
| Похнічна обробка | Розфарбований |
| Підходить для корпусу | C |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 45 mm 45 mm |
| Товщина | 12 mm |
| Ширина | 65 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



