Номер артикула
1067921000N
EAN87166859351ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 140 mm
- 120 mm
455 mm
Загальна довжина675 mm
Кількість монтажних отворів4
Висота150 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробникаUnia: 1067/92-21-100/0, VIS 016
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8716106859351 |
| Высота | 150 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 4 |
| Номер артикула | 1067921000N |
| Номер деталі виробника | Unia: 1067/92-21-100/0, VIS 016 |
| Загальна довжина | 675 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 140 mm 120 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
