Номер артикула
106792100KR
EAN871610672110ед. вимірюванняу кожному
Загальна довжина450 mm
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів4
Діаметр отворів12 mm
Висота195 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробникаUnia: VIS 016
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 871610672110 |
| Высота | 195 mm |
| Діаметр отворів | 12 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 4 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 106792100KR |
| Номер деталі виробника | Unia: VIS 016 |
| Загальна довжина | 450 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



