Номер артикула
1067921500N
EAN8716106859245ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 45 mm
- 56 mm
- 120 mm
- 140 mm
450 mm
Загальна довжина675 mm
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів4
Висота150 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Підходить для корпусу- Ibis XL
- Ibis XXL
- Ibis Vario
- Vis L
- Vis XL
Unia: 1067/92-150/0, VIS 017
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8716106859245 |
| Высота | 150 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 4 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 1067921500N |
| Номер деталі виробника | Unia: 1067/92-150/0, VIS 017 |
| Загальна довжина | 675 mm |
| Підходить для корпусу | Ibis XL Ibis XXL Ibis Vario Vis L Vis XL |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 45 mm 56 mm 120 mm 140 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


