Номер артикула
1117511500N
EAN8716106859252ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 82 mm
- 82 mm
420 mm
Загальна довжина565 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Висота150 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Підходить для корпусу- Ibis M
- Ibis XL
- Ibis XXL
- Ibis Vario
- Ibis XM
Unia: 1117/51-150/0, PO388
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106859252 |
| Высота | 150 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 1117511500N |
| Номер деталі виробника | Unia: 1117/51-150/0, PO388 |
| Загальна довжина | 565 mm |
| Підходить для корпусу | Ibis M Ibis XL Ibis XXL Ibis Vario Ibis XM |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 82 mm 82 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


