Номер артикула
1117611500N
EAN87166859269ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 82 mm
- 82 mm
420 mm
Загальна довжина565 mm
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Діаметр отворів12 mm
Висота150 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Підходить для корпусу- Ibis M
- Ibis XL
- Ibis XXL
- Ibis Vario
- Ibis XM
Unia: 1117/61-150/0, PO 390
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8716106859269 |
| Высота | 150 mm |
| Діаметр отворів | 12 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 1117611500N |
| Номер деталі виробника | Unia: 1117/61-150/0, PO 390 |
| Загальна довжина | 565 mm |
| Підходить для корпусу | Ibis M Ibis XL Ibis XXL Ibis Vario Ibis XM |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 82 mm 82 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




