Номер артикула
2111200020CN
EAN8716106932542ед. вимірюванняу кожному
Довжина215 mm
Ширина40 mm
Товщина20 mm
Кількість монтажних отворів2
ТипЗгорнутий
МатеріалКарбід металу
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
ЗагартованийДа
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106932542 |
| Двосторонній | Ні. |
| Довжина | 215 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Да |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Матеріал | Карбід металу |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 2111200020CN |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 20 mm |
| Ширина | 40 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





