Номер артикула
601008KR
EAN8716106059140ед. вимірюванняу кожному
Докладний описКраска Kramp на основі синтетичної смоли є готовою фарбою, яка висихає на повітрі (1K), не містить хроматів і свинцю, а також має високу стійкість до дії УФ - випромінювання та атмосферних ефектів. З нею легко працювати, вона добре відвержується і забезпечує стабільний глянц. Ця фарба має короткий час висихання, стійку до високих температур і короткочасного контакту з бензином та дизельним паливом. Вона добре підходить для промисловості, тракторів, сільськогосподарських та землерих машин.
Показати більше переваг- Довговічність
- Ефективність
- Менше шкоди навколишньому середовищу
- Відповідає директиві про розчинники (Австрія, 01.01.96)
- Занижені температури призводять до довготривалого висихання.
- Щоб пришвидшити висихання, фарбу можна розбавити швидким відновлювачем Kamp, а не синтетичною смолою Krap
Красу автомобільна
Основні умовиСмола синтетична
Призначено для матеріалуМетал
Зміст1 l
Колір основиЗелений колір
Скріплення світностіГлянцевий
Код ступеня світностіпонад 80
Код кольору RAL6010
Фірмовий колірn/a
Теоретична площа розкинулась на літр7.5 m²
Час висихання « від пилу»40-45 min
Час висихання "на відлип"!6-8 h
Час бездіяльності24 h
Остаточний проміжок часу7 day(s)
Мін. температура обробки10 °C
Термостійкість130 °C
Температура спалаху29 °C
Зміст ЛАС45 %
Тип пакуванняОлово
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106059140 |
| Час висихання "на відлип"! | 6-8 h |
| Час висихання « від пилу» | 40-45 min |
| Остаточний проміжок часу | 7 day(s) |
| Час бездіяльності | 24 h |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія | Красу автомобільна |
| Код ступеня світності | понад 80 |
| Код кольору RAL | 6010 |
| Мін. температура обробки | 10 °C |
| Номер артикула | 601008KR |
| Основні умови | Смола синтетична |
| Предназначено для материала | Метал |
| Переваги | Довготривала ефективність менш шкідлива для навколишнього середовища |
| Інформація про розділи | Відповідає директива про розчинники (Австрія, 01.01.96), нижчі температури призводять до більш довгого часу висихання, щоб пришвидшити висихання, а фарбу можна розбавити швидким відвердинувачем Kramp, а не синтетичною смолою Krap. |
| Зміст | 1 l |
| Зміст ЛАС | 45 % |
| Скріплення світності | Глянцевий |
| Температура спалаху | 29 °C |
| Теоретична площа розкинулась на літр | 7.5 m² |
| Термостійкість | 130 °C |
| Тип упаковки | Олово |
| Фирменный цвет | n/a |
| Колір підстави | Зелений колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





