Номер артикула
SW195KR
EAN8719732 1826ед. вимірюванняу кожному
Довжина389 mm
Ширина80 mm
Товщина35 mm
Кількість монтажних отворів2
Мінімальна відстань між монтажними болтами70 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами70 mm
Ширина монтажних отворів14 mm
ТипЗгорнутий
ДвустороннийДа
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробникаSW195
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 871973288 1826 |
| Двосторонній | Так |
| Довжина | 389 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 70 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | SW195KR |
| Номер деталі виробника | SW195 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 35 mm |
| Ширина | 80 mm |
| Ширина монтажних отворів | 14 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




