Номер артикула
512016800500001
EANЕд. вимірюванняу кожному
Ширина32 mm
Товщина10 mm
Загальна висота560 mm
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіля- Universal
- Unia
Ares
Номер деталі виробника512016800500001
НаконечникДа
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 512016800500001 |
| Номер деталі виробника | 512016800500001 |
| Загальна висота | 560 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Universal Unia |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Ares |
| Наконечник | Да |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 32 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


