Номер артикула
1126505000N
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 82 mm
- 82 mm
420 mm
Загальна довжина570 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Висота145 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Підходить для корпусуTur L
Номер деталі виробникаUnia: U 058, 1126/50-500/0
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 145 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 1126505000N |
| Номер деталі виробника | Unia: U 058, 1126/50-500/0 |
| Загальна довжина | 570 mm |
| Підходить для корпусу | Tur L |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 82 mm 82 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



